Prečo PAMA TRADE?

Hoci spoločnosť PAMA TRADE je pomerne mladou firmou s dvojročnou existenciou, v praxi však nie sme žiadni začiatočníci. Naši zamestnanci sú odborníkmi, ktorých skúsenosti sú na nezaplatenie, čo si napokon môže overiť každý, hneď pri prvom kontakte so spoločnosťouPAMA TRADE.

1. Profesionalita a odbornosť

Aj vďaka odbornosti našich zamestnancov si môžeme dovoliť zastrešovať sedem hlavných činností firmy. V prospech spoločnosti hovorí najmä vykonaná práca. Ak hľadáte odborníkov, hľadáte PAMA TRADE.   

2. Non stop núdzová služba

PAMA TRADE sa prispôsobuje potrebám svojich zákazníkov a nie je to len bežná fráza. Sme si vedomí, že predmet činnosti našej spoločnosti zahŕňa aj práce, ktoré si vyžadujú 24 hodinovú pohotovosť. Sme vašim partnerom nie len počas pracovnej doby, ale aj v prípade núdze.

3. Individuálny prístup

Určite ste sa už stretli s tým, že ste prišli do spoločnosti, ktorej služby ste potrebovali a mali ste pocit, že ste len jedným z mnohých. U nás vám zaručujeme naozaj individuálny prístup. Vaše problémy sa stávajú aj našimi, a preto nám záleží na tom, aby sa nám podarilo spolu s vami nájsť najpriaznivejšie riešenie problému, nech už sa týka ktorejkoľvek oblasti nášho podnikania.     

4. Komplexnosť

PAMA TRADE je firma, ktorá sa do svojich projektov púšťa s maximálnym nasadením a všetko robíme na sto percent. Ponúkame kompletné riešenie aj s realizáciou. Napríklad, ak k nám zákazník príde s požiadavkou, že by chcel na svoj dom namontovať bleskozvod, tým, že nám vložil svoju požiadavku do rúk, môže ju považovať za vybavenú. Pracovníci PAMA TRADE sa postarajú o dodanie tovaru, montáž, aj následnú údržbu.

5. Dôslednosť

Všetky doteraz spomenuté body, prečo by ste sa mali obrátiť práve na spoločnosť PAMA TRADE svedčia o našej precíznosti. Naša práca má zmysel len vtedy, keď je spokojný aj náš zákazník. Pri svojej práci myslíme na detaily, lebo tie tvoria dokonalý výsledok.