Autodoprava

Autodoprava

Ďalšou divíziou spoločnosti PAMA TRADE je oblasť autodopravy, ktorá zahŕňa dopravu do 3,5 tony. Venujeme sa osobnej doprave, ale aj preprave tovaru, ktorú pokrýva služba s názvom nákladné taxi. Súčasťou vozového parku spoločnosti sú automobily  Peugeot Partner, Hyundai i40Citroen Jumper.

Kedysi bola autodoprava len akosi doplnkovou službou spoločnosti PAMA TRADE. Podarilo sa jej však, ako dopravnej spoločnosti, vypracovať do pozície vášho spoľahlivého partnera na cestách. Autodoprava u nás má dve hlavné odnože: osobná preprava a nákladný taxík, ktorý je určený na prepravu tovaru, respektíve menšieho nákladu.

Osobná preprava ušetrí váš čas

Osobná preprava spoločnosti PAMA TRADE je službou, ktorá zabezpečí váš komfort cestovania. Stačí, ak si naplánujete cieľ vašej cesty, čas odchodu a zavoláte do spoločnosti PAMA TRADE a my vás bezpečne dopravíme v čas na dohodnuté miesto. Našu osobnú prepravu môžete využiť v prípadoch, keď by bolo vaše auto pre vás skôr záťažou, ako pomocníkom. Odvezieme vás na rokovania, do práce, či na rodinnú oslavu. Osobná preprava je vhodným riešením, keď sa potrebujete dostať na letisko alebo v prípade, keď už vopred viete, že ráno nebudete môcť zaviesť deti do školy.

Všetky ďalšie informácie a podrobnosti ohľadom osobnej dopravy získate v sídle spoločnosti PAMA TRADE alebo nás môžete kontaktovať telefonicky, či emailom. Môžeme vám zaručiť, že sa budeme snažiť vyjsť v ústrety vašim požiadavkám.

V akých situáciách môžete využiť nákladný taxík do 3,5t?

Nákladný taxík je služba, ktorá vyrieši vašu otázku prepravy menšieho nákladu. Možno znie termín nákladný taxík príliš luxusne, no rozhodne ide o službu, ktorá je dostupná pre každého. Nákladný taxík spoločnosti PAMA TRADE vám pomôže v situáciách, keď ho potrebujete najviac, ako napríklad sťahovanie, či preprava rôzneho tovaru. Všetci poznáme problém sťahovania, keď osobný automobil jednoducho nestačí. Náš nákladný taxík vám odvezie všetky vaše veci, čím ušetríte čas, pohonné látky a napokon aj vlastné nervy.

Autodoprava Cenník

Preprava tovaru do 3,5t ……………………… € 0,47 / km

Paušál mesto …………………………….. od € 20,-

Osobná preprava …………………………….. dohodou

Stojné……………………………………… € 10,- / hod.

Všetky ceny sú zmluvné  a sú uvedené bez DPH.