Elektroinštalácie

Elektroinštalácie

Elektrikár s profesionálnym prístupom a skúsenosťami sa dnes už nehľadá na inzerát, ale v spoločnosti PAMA TRADE, ktorá ponúka elektroinštalácie a elektroinštalačné práce. Pomôžeme vám rozsvietiť váš nový domov, ale rovnako sa na našich pracovníkov môžete spoľahnúť aj v prípade opráv v starých budovách.

Spoločnosť PAMA TRADE ponúka svojim zákazníkom komplexné služby aj v oblasti elektroinštalácií, ktoré zahŕňajú kompletné elektroinštalačné práce. Navyše naši vyškolení zamestnanci pristupujú k práci zodpovedne s precíznosťou, ktorá si vás získa.

Čo všetko zahŕňajú elektroinštalačné práce?

Pod pojmom elektroinštalačné práce rozumieme všetky činnosti týkajúce sa elektroinštalácií ako kontrola a oprava elektroinštalácie, rekonštrukcie starších elektroinštalácií, ale aj odstraňovanie všetkých porúch súvisiacich s elektroinštaláciami vo vašej domácnosti, či v iných priestoroch. Spoločnosť PAMA TRADE sa sústreďuje aj na menšie elektroinštalačné práce ako montáž zásuviek, vypínačov, svietidiel, rozvodných škatúľ, ale aj zapájanie elektrospotrebičov. Súčasťou elektroinštalačných prác je inštalácia nových elektroinštalačných vedení, výmena starých vedení.

Jednoducho termín elektroinštalácia zahŕňa akékoľvek činnosti s elektrickým vedením, či spotrebičmi. Naša spoločnosť navyše ponúka aj odborné poradenstvo, vďaka ktorému vám naši zamestnanci pomôžu nájsť najvhodnejšie riešenie vášho problému.

Bezpečnosť je pre nás na prvom mieste

V prípade prác s elektrickým prúdom platí dvakrát, že sa oplatí nechať tieto činnosti na odborníkov. Neskúsený laik môže spôsobiť neprávnou inštaláciou alebo zlou manipuláciou obrovské škody v domácnosti a nie len to. Keďže ide o prácu s elektrickým prúdom, napokon môže ohroziť aj vlastný život. Preto by ste mali nechať elektroinštalačné práce na nás.

Staviate dom alebo sa chystáte na veľkú rekonštrukciu elektrických rozvodov. Spoločnosť PAMA TRADE vás v tom nenechá samých. Kontaktujte našich pracovníkov, ktorí vám ochotne pomôžu vyriešiť otázky elektroinštalácii vo vašom príbytku, v nebytových priestoroch alebo v iných budovách.

Pre vypracovanie cenovej ponuky a bližšie informácie ohľadom elektroinštalácii a elektroinštalačných prác kontaktujte zamestnancov spoločnosti PAMA TRADE, ktorí sa budú snažiť vyhovieť vašim predstavám.

Elektroinštalácie Cenník

Cenovú ponuku Vám radi spracujeme na základe projektovej dokumentácie alebo po osobnej obhliadke.

Kontaktovať nás môžete tu.