Krtkovanie

Krtkovanie

Spoločnosť PAMA TRADE vám pomôže vyriešiť všetky problémy s upchatou kanalizáciou, či odpadom. Sme vašim partnerom v prípade akútnych porúch na vodovodnom či kanalizačnom potrubí 24 hodín denne. Dostaneme sa všade tam, kde bežné prostriedky na prepchávanie potrubí zlyhávajú. Využívame na tento účel rokmi overený spôsob.

Krtkovanie predstavuje účinné mechanické čistenie. Za pomoci rotujúcej oceľovej struny, ktorá má rôzne nadstavce, dostaneme vaše potrubia opäť do výborného stavu. Cieľom krtkovania je zbavenie sa nečistôt v potrubiach a kanalizáciách.

Kedy je vhodné využiť krtkovanie?

Upchatý záchod, či neodtekajúca voda v umývadle sú asi najčastejším problémom, ktorý sa vyskytuje v domácnostiach. Pravdepodobne každý z nás najprv siahne po rôznych čistiacich tekutinách, ktoré už na svojom obale sľubujú zaručený účinok. Niekedy sa však stane, že vám po nich zostane nepríjemný zápach bez odstránenia vášho problému. V takýchto situáciách prichádza na rad krtkovanie.

Krtkovanie sa využíva pri čistení kanalizácií, odpadov a odpadových rúr, ale pomôže vám aj opraviť upchatý záchod. Upchávanie potrubí majú na svedomí najmä usadeniny tukov na stenách potrubí, používanie rôznych saponátov, ale aj rôzny odpad. Rizikové sú najmä umývadlá, kuchynské drezy, sprchy či vane. Vlasy, zostatky potravy, či papiera spôsobujú upchávanie, ktoré zapríčiňuje pomalé odtekanie vody alebo úplné zapchatie.

Keď sú domáce riešenia v koncoch, volajte odborníkov

Práca s upchatými kanalizáciami a odpadovými rúrami nepatrí práve k tým činnostiam, ktoré by boli veľmi príjemné. Navyše, ak chcete vyriešiť podobné problémy domácim spôsobom, dostupné prostriedky nemusia vždy stačiť. Doprajte si pomoc od profesionálov PAMA TRADE.

Upchaté umývadlo vám pomôže aspoň z časti sprevádzkovať aj obyčajný gumový zvon. Problémy sa však môžu skoro vrátiť. Ako to už býva zvykom, stáva sa to v tej najnevhodnejšej situácii, preto vám odporúčame v prípade, že sa vám z času na čas upchá umývadlo alebo je znížená jeho odtoková schopnosť, kontaktujte zamestnancov spoločnosti PAMA TRADE, ktorí vám pomôžu dať vašu domácnosť do stopercentné stavu.

Pre regióny Bratislava a Trnava volajte: 0917 474 725

Krtkovanie Cenník

Cena už od 40,- EUR, v závislosti od náročnosti.

Sviatky a víkendy cena dohodou.

Všetky ceny sú zmluvné a sú uvedené bez DPH.